جراحی های زیبایی

هزینه عمل افتادگی پلک در سال جدید چقدر است؟ (عوامل موثر در قیمت)

در سال جدید هزینه عمل افتادگی پلک چقدر است؟ (عوامل موثر در قیمت)

امروزه بسیاری از خانم ها تمایل دارند افتادگی و پف پلک های بالا و پایین خود را جراحی کنند و به دنبال برترین جراح زیبایی در مشهد می گردند تا هزینه کمتری دریافت کند. اینکه شما به دنبال حذف هزینه های گزاف هستید، خوب است اما در نظر داشته باشید سلامتی شما از هرچیزی مهم تر است. از همین رو پیشنهاد می شود اولویت خود را در انتخاب یک پزشک خبره و با تجربه بگذارید. در مرحله بعد قیمت را بررسی کنید. عوامل زیادی در تعیین هزینه عمل افتادگی پلک موثر است که در ادامه به هر یک می پردازیم.

اگر قصد انجام عمل زیبایی افتادگی پلک را دارید، برای زیباترشدن بهای آن را بپردازید!

میزان دستمزد جراح، یکی از عوامل تعیین کننده هزینه عمل پف چشم

اگر در فکر انجام عمل بلفاروپلاستی هستید و در حال بررسی فاکتورهای مختلف می باشید بهتر است بعد از اینکه به طور کامل دانستید عمل بفاروپلاستی چیست و چگونه انجام می شود، در انتخاب پزشک و جراح به شدت دقت کنید. چون پیدا کردن یک پزشک متخصص و متعد که در کار خود حرفه ای باشد کمی دشوار است. علت اهمیت این موضوع نه تنها به کیفیت کار و سلامت شما بر می گردد بلکه در میزان پرداختی هزینه عمل افتادگی پلک شما نیز موثر است. حتما اسامی افراد زیادی را شنیده اید که هزینه های گزافی بابت این جراحی دریافت می کنند اما کار آن ها کیفیت ایده آلی ندارد!

یکی از جراحان ماهر و حرفه ای در زمینه عمل های زیبایی در مشهد که توانسته رضایت تمامی بیماران خود را اخذ کند و عملی با کیفیت انجام دهد، دکتر فاضل اعلمی است. شما می توانید عمل افتادگی پلک های بالا را در مطب با بی ‌حسی با قیمت ۸ میلیون تومان و با بیهوشی ۱۰ میلیون تومان انجام دهید.

هزینه عمل افتادگی پلک به چه عواملی وابسته است؟ (7 فاکتور مهم)

  • تعداد پلک مورد نظر برای جراحی (پلک بالا، پلک پایین یا همزمان)، فاکتوری مهم در تعیین قیمت عمل بلفاروپلاستی می باشد.
  • اینکه قصد جراحی پلک بالا برای درمان افتادگی را دارید یا جراحی پلک پایین برای رفع چین و چروک، هزینه عمل جراحی پلک را متفاوت می کند.
  • روش مورد استفاده پزشک جراح و تجهیزات و ابزارهای پیشرفته حین عمل در تعیین قیمت عمل پلک چشم تاثیر به سزایی دارد.
  • انتخاب بی حسی موضعی یا بیهوشی برای انجام عمل، هزینه را تغییر می دهد.
  • تا حد زیادی هزینه عمل پشت پلک، به فرد جراح و مهارت و تخصص آن وابسته است.
  • نوع بیمه مورد استفاده برای عمل در هزينه جراحي پلك تاثیرگذار است.
  • بدون شک در جراحی پلک هزینه به شهری که در آن اقدام به عمل می کنید وابسته است.

تاثیر بیمه در قیمت عمل افتادگی پلک چقدر است؟

تاثیر بیمه در قیمت عمل افتادگی پلک چقدر است؟

به طور کلی عمل افتادگی پلک، اغلب در دسته بندی عمل های زیبایی قرار می گیرد و هزینه آن توسط بیمه پرداخت نمی شود اما یک استثناء وجود دارد. آن هم زمانی که پزشک جراح مورد نظر، عمل بلفاروپلاستی را برای شما ضروری بداند و علت تاری دید شما را بر اساس آزمایش بینایی، افتادگی بیش از حد چشم بیان کند. در این شرایط بیمه مقداری از هزینه عمل افتادگی پلک را متقبل خواهد شد.

آیا هزینه جراحی پلک برای پلک بالا یا پایین متفاوت است؟

هزینه جراحی پلک برای پلک های بالا و پایین کمی متفاوت است. اگر قصد دارید همزمان با برداشتن افتادگی پلک های بالا، پلک های پایین را نیز جراحی کنید و از شر چربی های اضافه خلاص شوید می توانید با شماره ۰۹۱۵۱۸۲۶۳۰۰ تماس بگیرید.

هزینه های جانبی عمل افتادگی پلک شامل چه مواردی است؟

خیلی از افراد فکر می کنند هزینه عمل تنها به دستمزد جراح و بیمارستان یا کلینیک مربوطه برمی گردد در صورتی که شما باید هزینه آزمایشات، معاینات قبل و بعد عمل، داروها، رفت و آمد و غیره را به عنوان هزینه های جانبی در نظر بگیرید.

در آخر، هزینه عمل بلفاروپلاستی در مشهد چگونه است؟

هزینه عمل افتادگی پلک چشم به عوامل زیادی وابسته است. از تعداد پلک های بالا یا پایین گرفته تا نوع پزشک و هزینه های جانبی، همه و همه در تعیین قیمت جراحی پلک چشم موثر هستند. یکی از فاکتورهایی که باید برای بهینه کردن هزینه جراحی بلفاروپلاستی در نظر بگیرید، شهر مورد نظر است. قطعا می دانید در شهر تهران به دلیل هزینه های بالای زندگی، قیمت جراحی چشم بالاتر از شهرهای دیگر می باشد.

اگر به دنبال بهترین جراح زیبایی چشم هستید اما از طرفی می خواهید هزینه عمل زیبایی پلک را بهینه تر کنید، پیشنهاد می کنیم به شهر مشهد سری بزنید و با مراجعه به دکتر فاضل اعلمی، متخصص و جراح زیبایی، هم عمل با کیفیتی انجام دهید هم از پرداخت هزینه های گزاف جلوگیری کنید.

سوالات متداول

هزینه جراحی افتادگی پلک برای دو چشم چقدر است؟

قیمت عمل افتادگی پلک در شهرهای مختلف متفاوت است و اغلب پزشکان هزینه های متفاوتی را اعلام می کنند. دکتر اعلمی برای انجام جراحی پلک های بالا در مطب با بی حسی 8 میلیون تومان و با بیهوشی 10 میلیون تومان دریافت می کند.

هزینه عمل پلک چشم در بیمارستان بیشتر است یا کلینیک؟

هزینه عمل افتادگی پلک معمولا ارتباطی به محل جراحی ندارد و بیشتر تحت تاثیر عواملی از جمله، تعداد پلک های بالا و پایین، روش جراحی، شهر مورد نظر، جراح انتخابی و غیره تعیین می شود.

دیدگاهتان را بنویسید