051 - 3 844 07 45

دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی و متخصص چاغی مرضی

[]
دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی

دکتر سید فاضل اعلمی متخصص جراحی عمومی، فارغ التحصیل در مقطع پزشکی عمومی در سال 1375 از دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و فارغ التحصیل مقطع تخصص از دانشگاه علوم پزشکی مشهد. سانتر بیمارستان قائم سال 1379 و عضو جامعه جراحان شاخه خراسان و عضو انجمن جراحان درون بین ایران. دکتر فاضل اعلمی، دارای سابقه 15 سال انجام اعمال جراحی عمومی و لاپاراسکوپی، 12 سال سابقه در اعمال جراحی پلاستیک و 10 سال انجام اعمال جراحی چاقی (Bariatric) می باشد. وی همچنین سابقه ریاست بیمارستان شهید طالقانی مشهد (سانتر تروما) را نیز عهده دار می باشد.

اطلاعات بیشتر ...
دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی

دکتر فاضل اعلمی، متخصص عمل های زیبایی

[]

یکی از تخصص های آقای دکتر فاضل اعلمی مربوط به جراحی های چاقی مرضی است که در متون علمی چاقی اینگونه تعریف شده است: چاقی یک وضعیت طبی است که همراه چربی اضافه در بدن است و باعث کاهش طول عمر و افزایش مشکلات سلامتی می شود.

دکتر اعلمی، جراح زیبایی، جاقی مرضی اطلاعات بیشتر ...

آقای دکتر فاضل اعلمی در حوزه های مربوط به جراحی پلاستیک نیز دارای تخصص هستند. جراحی های پلاستیک مانند لیفت صورت، لیفت بازو، لیفت شکم و جراحی زیبایی پستان توسط دکتر اعلمی در بهترین سانترهای پزشکی مشهد صورت می پذیرد.

دکتر اعلمی، جراح زیبایی، جراحی پلاستیک اطلاعات بیشتر ...

آقای دکتر فاضل اعلمی متخصص لاپاراسکوپی هستند. لاپاراسکوپی نوعی تکنیک برای درون‌بینی شکم (حفره صفاق) و لگن است. اغلب لاپاراسکوپی اقدامی تشخیصی است ولی گاه می‌تواند درمانی نیز باشد مانند آپاندکتومی به روش لاپاراسکوپی .

دکتر اعلمی، جراح زیبایی، لاپاراسکوپی اطلاعات بیشتر ...
دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی

دکتر فاضل اعلمی، متخصص جراحی پلاستیک

[]

چراحی پلاستیک چیست؟

جراجی پلاستیک، یک تخصص پزشکی است که با اصلاح یا ترمیم شکل و کارکرد سروکار دارد. ترمیم کارکردی، ساختاری، و زیبایی هرگونه نقص یا بدشکلی بدن انسان را جراحی پلاستیک می نامند. در حالی که بیش‌تر برای جراحی زیبایی شناخته‌شده‌است

جراحی پلاستیک شامل چه عمل هایی می شود؟

عمل های جراحی پلاستیک متععد است. کلیه اعمال جراحی زیبایی عبارتند از لیفت صورت، لیفت بازو (براکیوپلاستی)، لیفت شکم (ابدومینوپلاستی)، اعمال جراحی زیبایی پستان (ماموپلاستی- ماستوپکسی-پروتز پستان)، پروتز باسن

چاقی مرضی چیست؟

چاقی یک وضعیت طبی است که همراه چربی اضافه در بدن است و باعث کاهش طول عمر و افزایش مشکلات سلامتی می شود. شاخص توده بدنی (به اختصارBMI) با تقسیم وزن بر حسب کیلو گرم بر قد بر حسب متر به توان 2 محاسبه می شود.

چه بیماری هایی به دنبال چاقی ایجاد می شوند؟

فشارخون، افزایش چربی خون، اپنه در خواب، بیماری انسدادی مزمن ریه، نارسایی قلبی، بیماری عروق قلب، بیماری های عروقی، نارسایی کلیوی، بی اختیاری ادراری، بیماری پلی کیستیک تخمدان و نازایی، درد کمر، درد مفاصل، اضطراب و افسردگی.

دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی

دکتر فاضل اعلمی، متخصص جراحی چاقی

[]
دکتر فاضل اعلمی، متخصص جراحی چاقی

درمان جراحی چاقی

این درمان در سه مرحله صورت می پذیرد. ابتدا، 1. گذاشتن باند معده به روش لاپاراسکوپی . در این روش بدون باز کردن شکم و به وسیله دوربین و چند سوراخ در جدار شکم اقدام به کار گذاشتن حلقه ای به دور قسمت فوقانی معده می شود اطلاعات بیشتر ...

دکتر فاضل اعلمی، شاخص توده بدنی

شاخص توده بدنی یا همان BMI چیست؟

شاخص توده بدنی یا شاخص کوتله یا بی‌ام‌آی سنجشی آماری برای مقایسه وزن و قد یک فرد است. در واقع این سنجش میزان چاقی را اندازه گیری نمی‌کند بلکه ابزاری مناسب است تا سلامت وزن فرد با توجه به قدش تخمین زده شود. اطلاعات بیشتر ...

جهت مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر می توانید از بخش مطالب آموزشی سایت استفاده نمایید. اینجا کلیک کنید ...

دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی

دکتر فاضل اعلمی، جراح زیبایی

[]

اطلاعات تماس

شماره تماس مطب 051 - 3 844 07 45 ||| 051 - 3 840 78 85
آدرس مطب مشهد - خیابان احمد آباد - خیابان پاستور 6 - پلاک 17 - ساختمان پارسه
شماره تماس بیمارستان 051 - 38410246
آدرس بیمارستان خراسان رضوی، مشهد، خیابان احمد آباد، خیابان پاستور، بیمارستان پاستور
پست الکترونیک info [at] fazelalami [dot] ir
شماره تلفن همراه 0912 849 09 15 ||| 0915 182 63 00
آدرس وب سایت FAZELALAMI.IR

[برای ارسال ایمیل، ورود تمام اطلاعات الزامی است]

ارسال ایمیل برای دکتر

captcha code